2021_YILININ_EN_iyi_kadin_kombin_önerisi
En iyi kadın Kombin Önerisi- Kırmızı ve Yeşil

En İyi 10 Güncel Moda Günlük Kadın Kombin Önerisi Mayıs 2021

2021 yılında tarz yaratmak için tercih edilen Kadın kombinleri, genellikle olabildiğince farklı tarzlardaki ürün gruplarının birbiriyle uyumunu sağlamak üzerine kurulmuştur. 2021 yılında olabildiğince farklı olmak, fark yaratmak adına tercih edilen kombin tarzlarının bazılarını sizler için listeledik.

Jean Günlük Kombinim

Eğer Jean pantolon ile bir Kadın kombin yapacaksanız gece ve gündüz arasında mutlaka farklar yaratmalısınız. Gece tercih edeceğiniz kombinlerde üst grupta fazlasıyla canlı bluz veya tshirt ürün gruplarını tercih edebilirsiniz. Gece yapacağınız ayakkabı tercihinde de topuklu, parıltılı bir ayakkabı tercihi daha doğru olacaktır. Gündüz yapacağınız bir kombinde ise daha net ürünler ve renkler seçmelisiniz. Basic tshirt , sade bir spor veya klasik ayakkabı tamamlayıcı olabilir.

Düz Renklerle Günlük Kombinim

Düz renkleri canlandırmak günümüzde fazlasıyla tavsiye edilen bir kombin stilidir. Günlük Kadın kombin yaparken renk uyumu sağlamak adına genellikle yakın tonlarda tercihlerde bulunuruz. Fakat eğer düz renkleri daha duyarlı ve dikkat çekici hale getirmek istersek kesinlikle kontrast renkleri tercih etmeliyiz. Bu durum kullandığınız renklerin olduğundan daha farklı görünmesini sağlayacak ve sizi daha dikkat çekici kılacaktır.

Gündüz Seçimi Günlük Kombinim

Günlük kombin önerisi olarak desenli bir bluz veya tshirt üzerine tercih edeceğiniz basic bir hırka en doğru seçim olacaktır. Eğer hırka tarzınıza fazla uygun değilse tamamlayıcı ürün grubu olarak bir ceket veya spor bir gömlek tercihinde bulunabilirsiniz.

Uzun Yelek Günlük Kombinim

Uzun yelek modası özellikle 2018 yılı sonrasında ivmesi artı yönde yükselen bir ürün grubudur. Fakat tercih edilirken dikkat edilmesi gereken durum, ürün grubu olarak dış giyim olarak görünse dahi sanki bir hırka gibi etkili bir tamamlayıcıdır. Yani gün içerisinde üzerimizden hiç çıkarmayacağımız bir hırka gibi net kombinler sağlamalıyız. En büyük avantajlarından biri ise hem sporcu kombini (s-shirt, eşofman gibi) hem de klasik kadın kombin (gömlek, bluz gibi) olarak kolaylıkla değerlendirilebilmektedir. Kombin yaparken ağırlıklı olarak kontrast renkleri seçmenizi öneririz.

Midi Elbise Günlük Kombinim

2021_YILININ_EN_iyi_kadin_kombin_önerisi_midi_elbise
Midi Elbise kombin Beyaz

Midi elbiseler, gayet şık ve mütevazi görüntüsünün yanında net bir duruş sergilemektedir. Bundan dolayı özellikle 2021 yılında bir iş toplantısında veya bir akşam yemeğinde rahatlıkla tercih edilen ürün grubu olarak 2021 yılının günlük kombin listesinde yerini almıştır.

Kumaş Pantolon Günlük Kombinim

Kumaş pantolon, geçmişte karşımıza genellikle resmiyet taşıyan ortamlarda tercih edilmiş olsa da günlük hayatta her an kullanabileceğimiz bir tasarıma bürünmüştür. Tercih edeceğiniz an rahatlık hissinin zirvesinde olacağınızı asla unutmayın. Kombin yaparken üst grupta spor-klasik bir gömlek veya bluz en iyi uyumu sağlayacağınız ürünlerdir. Hatta kombinde farklılık yaratmak isterseniz üst grupta günümüzün yeni trendlerinden biri haline gelen tshirt-denim ceket kombinini de deneyebilirsiniz.

Tshirt Günlük Kombini

Tshirt, kombin yapıldığı ürün grubuna göre tarzınızın yönünü kolaylıkla şekillendirebileceğiniz nötr bir ürün grubudur. Bu durumu, doğru tasarım ve renk uyumunu sağlayarak fazlasıyla lehimize çevirebiliriz. Örneğin, alt grupta tercih ettiğimiz bir kalem etek ciddi ve net bir görüntü yaratırken, günümüzün en trend ürünlerinden olan kumaş şort tercih edilirse daha çok bir kolej havası estirecektir.

Elbise Günlük Kombini

2021 yılının şüphesiz ki en sevilen elbise tasarımı gömlek yakalı elbiselerdir. Stiletto ayakkabı ya da bulunduğu ortama göre uzun spor çizmelerle de günlük kombin önerisi olarak kolaylıkla tercih edilebilir.

Işıltılı Elbise Günlük Kombini

Işıltılı elbise tercih edilirken belki de en zor karar verilen ürün gruplarından biridir. Zor seçim yapılmasının en önemli detayı dikkat çekici olmasıdır. Fakat zaten istediğimiz buysa stiletto tarzı ayakkabılarla kolaylıkla tercih edilebilir. Özellikle günlük kombin seçiminizde yerini almasını istiyorsanız bu seçimin zaman diliminin gece olması önemli tavsiyemizdir.

Yırtık Jean Günlük Kombini

Yırtık Jean kombini günlük kombin önerileri arasında kendinizi en rahat hissedeceğiniz tasarımlardan biri olduğundan dolayı fazlasıyla tavsiye ettiğimiz bir ürün grubudur. Kombin yaparken üzerine spor bir gömlek, bluz veya tshirt kolaylıkla tercih edilebilir. Günümüz modasında dış grupta şişme yelek veya mevsime uygun uzun bir palto, doğru bir kombin tamamlayıcı olacaktır.

Kombin Yaparken En Çok Zorlanılan 10 Renk konusunu incelemek için tıklayınız.

Sosyal Kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz:

TikTok
Youtube
Instagram
Facebook
Twitter
Pinterest

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz