2021_Yılının_En_İyi_Sevgili_Kombinleri
2021 yılın en iyi Sevgili Kobini

Sevgili Kombin Önerisi Sweat-Shirt

Sweat-shirt kombini yapmamızın en büyük sebeplerinden biri kuşkusuz rahat bir tarz yaratmak ve kendimizi olabildiğince özgür bir tarz içerisinde hissetmektir. Sweat-shirt ile kombin yaparken önceliğimiz kesinlikle sweat-shirt seçiminin kalıbı olmamalıdır. Kim kendini hangi kesim üründe rahat hissediyorsa o tarz seçim yapmalıdır. Fakat vazgeçilmez olan şey muhakkakki uyumu sağlayacak detayları sağlamaktır.

Bunlardan bir tanesi renk uyumu sağlamaktır. Eğer tercih edilecek renklerde de farklılık tercih edilmek isteniyorsa mutlaka bir tasarım detayı uyumu sağlanmalıdır. Örneğin, küçük bir obje deseninin her iki sweat-shirtte de bulunması, sevgili kombininde en doğru uyumu sağlayacaktır.

Sevgili Kombin Önerisi Kazak

Özellikle kışın daha ağırlıklı tercih edilen kazak kombini, diğer kombin tasarımlarına nazaran yalnızca renk uyumunu dahi sağladığınızda gayet başarılı sevgili kombini sağlamaktadır. Fakat günümüze geldiğimizde özellikle sweat-swhirt ürün grubunda karşımıza çıkan pek çok detay tasarımı kazaklara da uygulanmaya başlamıştır. Bunun temel sebepleri günümüzde tasarımdaki detayların, çok fazla ilgi çekici ve farklılık yaratan unsurlardan biri durumuna gelmiş olmasıdır.

Kombin yaparken detay sağlamak isteyen çiftlerin en fazla zorlandıkları nokta ise aynı desene sahip ürünleri bulmakta zorlanıyor olmalarıdır. Bu durumda sizlere önerimiz kazakları, unisex olarak kolaylıkla tercih edilebildiğini unutmamanızdır. Yani yalnızca erkek kombini olarak düşüneceğiniz bu kombin bir kadın tarafından oversize olarak kolaylıkla o eşsiz uyumu sağlayabilecektir.

Sevgili Kombin Önerisi Tshirt

sevgili_kombin_önerisi_2021_tshirt

Kombin yaparken özellikle tshirt seçiminde günümüzde artık sadece aynı rengi seçerek renk uyumu sağlamak yeterli olmamaktadır ve mutlaka bir detay uyumu ile taçlandırılmalıdır. Sevgili kombinleri arasında en çok tercih edilen ürün grubu olan tshirt, günümüzde özellikle hayvan figürleriyle canlandırılmıştır. Kombin seçimlerinizde bu detayı göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Sevgili Kombin Önerisi Eşofman

2021 yılı itibariyle özellikle takım olarak tercih edilen eşofman kombinleri aslında geçmişte fazlasıyla hayatımızdayken sweat-shirt tasarımlarının fazlasıyla artmasından dolayı yerini uzunca bir süre bu ürün grubuna bırakmıştı. Sweat-shirt, hala bu alanda koltuğunu devretmezken eşofman takımı da güncel tasarımlarla tercih edilme anlamında tekrar pay sahibi olmaya başlamıştır. Kombin yaparken nelere dikkat edilmesi gerekir diye soracak olursanız. Kesinlikle renk uyumunun doğru uygulanması diyebiliriz.

Sevgili Kombin Önerisi Gömlek

sevgili_komsevgili_kombin_önerisi_2021bin_önerisi_2021
Kombin önerisi Gömlek

Sevgili kombinlerinde belki de en fazla zarafet ve uyum sağlayan ürün gruplarından birisi gömlektir. Uyum sağlaması açısından çok fazla alternatifi vardır. Renk uyumu, tasarım uyumu, desen ve detay uyumu gömlek ile rahatlıkla sağlanabilmektedir. Sevgili kombini yaparken gömlek tercihi yaparken size önemle tavsiyemiz ekose desen uyumunu tercih etmenizdir.

Sevgili Kombin Önerisi Aksesuar

Sevgili kombini yaparken önemli detaylardan biri de kullanılan aksesuarların uyumudur. Bu ürün grupları tarzınıza göre değişkenlik göstermekle beraber aynı tasarımlara sahip bileklikler, saat veya kolye olarak çeşitlendirilebilmektedir. Özellikle bileklik ve saat ürün grubu üzerinde duracak olursak bu iki grup unisex olarak tercih edilebildiğinden kombin yaparken kolaylıkla uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır. Kolye seçimi her ne kadar özellikle erkek kombini için zor bir aksesuar olarak görünse de günümüzde fazlasıyla ilgi çeken ve farklı bir tarz yaratmanıza yardımcı olabilecek bir aksesuara dönüşmüştür.

Sevgili Kombin Önerisi Renkler

Kombin yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan biri de neredeyse tüm ürün grupları için geçerli olan doğru renk seçimi ve doğru renk uyumudur. Renkler duygularımızı en iyi aktaran tercümandır. Bundan dolayı en fazla dikkat etmemiz gereken unsur duygularımızı en iyi yansıtacak rengi seçmektir. Ayrıca daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, renkler için hazırladığımız yazımızı okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Sosyal Kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz:

TikTok
Youtube
Instagram
Facebook
Twitter
Pinterest

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz